Domov > Noviny > Obsah

Kategória produktu

Kontaktuj nás

Helen

Mobile: 86-18818863893

Skype: helen-elina

E-mail: sales6@movie-power.com

Wendy

Mobile: 86-15992699526

Skype: wendywen4161

E-mail: sales3@movie-power.com

jitka

Mobil: +86 13826272571

Skype: +86 13826272571

E-mail: sales7@movie-power.com

Amelia

Mobile: +86 15919690128

Skype: Amelia 011

E-mail: sales8@movie-power.com

Allison

Mobil: +86 18825032335

Skype: allison.zhang1991

E-mail: Sales4@movie-power.com

Anna

Skype: +86136 3213 0031

Čohoapap :: + 86136 3213 0031

Wechat: sxze123

E-mail: sales11@movie-power.com

Zdieľanie úspešných skúseností z virtuálnej Reality Theme Park

- Sep 18, 2017 -

Virtuálna realita zábavného parku cieľom vytvoriť zábavný park virtuálnej reality, z 9D vr simulátor, HTC Vive platformu, VR pretekárske auto, vr kôň, Gatlin riadenie operácie, a potom k nedávno začatej F1 racing, vr letový simulátor a vr kôň rytierov, vr bicyklov, nech VR offline skúsenosti do novej éry!

Rakety koncepcia a zásady Konštantína, Wright brothers vynašiel lietadlo, Appollo mesiac zdá teraz technológií virtuálnej reality, poďme sa tejto generácii nadzvukových lietadiel, vstúpil do fantastické virtuálny svet. Longchung elektronické vytvoriť pohlcujúce zábavného parku ako "Virtuálna realita" verziu pre zákazníkov, cez dynamický, prechádzky, jazdy, natáčanie Platforma vytvoriť sériu komplexný interaktívny zážitok a ľahko nasadiť zdieľaný otvorený priestor, formu virtuálnej reality zábavného parku!


ski simulator (1).jpgFilm moc stále chcú dodržiavať vytvoriť naozaj kompletný zážitok VR, používateľov pred svetom mohli miloval a privítala. "Ako si vybrať typ hry" je veľmi dôležitá otázka, ako film sila od VR, sám charakteristík a obmedzení, vybudovať veľké bojové vybavenie Gatlin. Aby bolo FPS stick štýl zver, hráči cez veľmi realistický vr Gatlin guľomety, veľké množstvo šialené streľby nepriateľské zbrane. Celý herný zážitok je plnohodnotné skúsenosti a vyhýba ťažkosti pri pohybe v prostredí virtuálnej reality. Tento prístroj je najpútavejších do Hong Kong výber média, zariadenia virtuálnej reality zábavného parku!


VR gun machine.jpg


A čas je vr koni rytier, dajte nám jazdiť na koni, udržať zombie Strieľačky hry zariadenia. Hra nevyžaduje nám zistiť pôvod zombie vírus, ale namiesto toho Poďme jazdiť na mieste a strieľať mŕtve telá, alebo telá, že nevedia, či majú mozgy, alebo nie. Pri pohľade cez 360 stupňov z perspektívy Božej, sme zistili, bolo to temnej džungli v západných Spojených štátoch. Zombie prišiel k nám v dvojiciach a trojiciach, a mali sme nervózny a vzrušujúce vojny ako kovboj. Miesto čas knight je pocit virtuálnej reality zábavný park zariadenia, systém dynamic sedlo simuluje pocit rany a rany okamžite. Následné zombie, ako aj cestu vpred, poďme za pohyb vo virtuálnom prostredí. Jedná sa o zariadenie, ktoré sa nám hodí do virtuálneho sveta, bez zníženia veľa realizmu a vysoko úspešný Virtuálna realita zábavných parkov!

vr family (3).jpg


Virtuálna realita zábavný park bol vyvinutý dva roky a teraz ukázala zúri trend vývoja. Virtuálna realita zábavný park, od projektu až po plánovanie a projektovanie, a potom na podporu podnikania, a po marketingovú stratégiu, drak bude vždy sprevádzať elektronický proces. Film moc má heavyweight štúdio v mnohých kolegov, vytvoriť desať bolo potvrdené niekoľkými virtuálnej reality zariadenia v odvetví zábavného parku. Film moc dúfa, že sa podeliť o svoje skúsenosti v odvetví špičkových skúsenosti v priebehu rokov. Vyššie uvedenými obsah neviem sa zobudil, všetci vášnivý otvoriť Virtuálna realita zábavný park, ale v každom prípade môžete prejsť na elektronické preč na návštevu zahraničných DreamWorks longchung!


Súvisiace novinky

Súvisiace produkty

  • 9d Vr simulátor
  • Komerčné filmové divadlo 4D
  • Virtuálna realita Amusent Park
  • Zábavný Park Vr
  • Simulátor virtuálnej Reality
  • Stand Up Simulator Virtuálna realita Budúcnosť platformy Xtreme VR vo hrách